Zamknij X
Objawy - ospa-wietrzna

Ospa wietrzna

objawy.org.pl

Tytuł:  I mnie dopadło
Autor:  John
19.11.2011, 23:57
Witam. Dopadło i mnie. Lat mam 29, właśnie minęło 15 dni od ekspozycji i pojawiły się pierwsze pęcherze. Gorączka nieznaczna: 38st. Używam pudru w płynie. Co jeszcze można stosować ? Pozdrawiam

Autor:  
20.11.2011, 07:42
Witam, byłam wczoraj u lekarza z moim dzieckiem chorym na ospe. W zaleceniach ma wodny roztwór fioletu gencjanowego do smarowania oraz Kalium do kąpieli. Lekarka swierdziła, że wg nowych standardów nie stosuje się juz pudrodermu w pierwszej fazie choroby tylko od razu fiolet.

Autor:  SYLA
26.12.2011, 20:02
fIOLET? a to chyba wlasnie fiolet jest stara metoda a nie puder... dziwna lekarka

Autor:  
9.1.2012, 00:10
kiedy moge wykapac dziecko po ospie ma to juz od srody?

Autor:  Monia
7.3.2012, 15:02
Dobre pytanie. też chetnie dowiem sie kidy.. moj córeczka ma ospę dokładnie trzeci dzień... mam problem bo nie wiem czym pomasrowac krosty w gardle, na podniebieniu i dziąsłach... czy ktoś spotkał sie z podobnym przypadkiem...

Autor:  Marta
15.3.2012, 13:04
Bylam z synkiem (6lat)u lekarza,okazalo sie ze to ospa.pani doktor przepisala fiolet do smarowania i xxxdziennie mam kapac syna tylko nie powiedziala czy po kapieli odrazu smarowac fioletem?moze ktos wie i pomoze zagubionej matce...

Autor:  
16.7.2012, 22:06
Moja córka miała bliznowca na rączce tzn rana zagoiła się ale blizna była narośnięta i twarda. Stosowała właśnie cepan i teraz już się wszystko pięknie wyrównało. W naszym przypadku pomogło :)

Autor:  angelikaja
16.11.2012, 13:26
jab mam krosty ropne inawet w buzi comam stosowac do buzi bo mnie swedzi

Odpowiedz:

Tytuł:
Autor:
Tekst:
Wpisz poprawną odpowiedz
aby wysłać wiadomość
Kto ma więcej pasków: zebra czy słoń?

Pozostałe tematy: